SA-MP servu forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SA-MP servu forumas

SA-MP forumas
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 LvStories.Lt || Las-Venturas Stories

Go down 
AutoriusPranešimas
Erikas_Miller




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2014-07-14

LvStories.Lt || Las-Venturas Stories Empty
RašytiTemos pavadinimas: LvStories.Lt || Las-Venturas Stories   LvStories.Lt || Las-Venturas Stories Icon_minitimePir. 07 14, 2014 9:12 pm

LvStories.Lt || Las-Venturas Stories Logotipas
LvStories.LT - Las Venturas Stories

Projekto Pradžia:

LVS projekto pradžia yra labai paini ir sunkiai suprantama. Bet aš pabandysiu jums ją išaiškinti trumpai bei aiškiai.
Mes buvom triese Aš, scripteris, dar vienas scripteris. Tad galvojom ką kurti, bet kaip visada, kai kurie komandos nariai ( tai yra antrasis scripteris ) pasitraukė. Likom dviese. Kitą dieną atsikėliau, įsijungiau kompiuterį ir netikėtai šovė į galvą mintis, kodėl ne LvStories? Tad parašiau paskutiniam likusiam scripteriui ir vos ne vos jis sutiko kurti kažką. Ir nuo tos sekundės prasidėjo LVS era.

LVS Kas tai?

LVS yra sutrumpinimas iš LvStories.LT, o dabar štai jo istorija:
Man šis trumpinys šovė į galvą visai neseniai tai prieš dieną. Ieškojau žodžių kaip galėtumėme sutrumpinti pavadinimą, kad būtų patogiau, ir taip visai atsitiktinai šovė į galvą LVS.

Projekto Sistemos:

Turbūt atėjo visų laukta akimirka, kai galėsite paskaityti apie mūsų serverio sistemas.

1. Mini žaidimas.

Turbūt labai daug kur girdėta sistema, kai reikia suvesti tam tikrus skaičius, kad greičiausiai tai padarys, gaus prizą!

2. Dovanų sistema.

Pagrindinė administracija galės įjungti dovanų rėžimą, kai jis bus įjungtas jums teks surasti dovanas, kurios bus pasislėpusios visame Las Venturas mieste.

3. Direktorių Sistema.

Kaip visi žinome direktorių sistemos būna primityvios ir labai paprastos, nemeluosiu, čia tas pats. Bet ( visada yra bet) kažkas geriau, geresnis valdymas, pultas. Galėsite viską matyti, kas kaip kada. Viską stebėsite iš savo pulto. O kaip gi be /dkomandos, nors tai sena bet vis dar priimtina.

4. Serverio darbai.

Kaip visi žinom, kad darbai taip pat paprasti ir juose nebus ką veikti, nežadu aš kažko įrodinėti kad čia bus kitaip. Bet mes visgi darysime kažką kitaip, nebus taip nuobodu dirbti darbe, užduotys, misijos ir visa kita.

5. Užduotys.

Norite kažko pasiekti? Tad siūlau vykdyti užduotis, nuo pirmojo prisijungimo, iki pirmojo prižiurėtojo!

6. Top'as.

Daugelyje serverių žinomas dalykas, tai yra top žmonės, kurie turi daug įvairių dalykų.

Projekto plėtra:

Manau daugelis žmonių bijo registruotis į naujus serverius, nes mano kad jie užsidarys, gal ir teisingai manote, bet mes tikrai neužsidarysime. Turime daug lėšų plėtoti projektui. Tad manau galiu garantuoti, kad šis projektas greitai neužsidarys.

Projekto forumas:

Forumui trūksta narių ir temų, beto diskusijų, tad manau kad po keliu dienų galėsiu šitą eilute išvis ištrinti.

Pagrindinė Administracija:

1. Andrius' - Svetainės tvarkymas prižiurėjimas, projekto įkūrėjas.
2. Hubert' - Serverio scripteris, Savininkas.

Papildoma informacija:

Serverio svetainė: LvStories.LT
Serverio IP adresas: Samp.LvStories.LT
TeamSpeak adresas: TS.LvStories.LT
Atgal į viršų Go down
 
LvStories.Lt || Las-Venturas Stories
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Los Angeles' stories || Life in L.A.
» las venturas gyvenimas
» Las Venturas Mieste!!!
» Naujas Gyvenimas @ Las venturas
» Naujas Gyvenimas @ Las venturas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SA-MP servu forumas :: SA-MP servai-
Pereiti į: