SA-MP servu forumas

SA-MP forumas
 
rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 
 

 !!!NAUJIENA!!! San-Gyvenimas.us.lt

Go down 
AutoriusPranešimas
algisPranešimų skaičius : 73
Join date : 2011-10-31

RašytiTemos pavadinimas: !!!NAUJIENA!!! San-Gyvenimas.us.lt    Št. 11 08, 2014 1:44 pm

Sveiki lankytojai.
Noriu pristatyti Tiesiog Sa-Mp serverį, tai serveris truputi išsiskiriantis
iš kitų. Mano manymu tuo, kad šis serveris turi daugiau pramogų, atnaujinimai daromi gana dažnai, kad žaidėjai tiesiog galėtu lengviau sulaukti, nereikėtu ilgai laukti. Serveri stengiama naujinti, tvarkyti visas serverio klaidas, norint užtikrinti gera, ir įdomu žaidimą žaidėjams.

Dabar trumpai apie serverį

Vairavimo Mokykla
Norint išsilaikyti teisias, jums tiesiog reikės įlipti į automobilį pravažiuoti kursą ir išsilaikysite teisias.

Teisėsauga

Užėjus į mūsų forumą galite pastebėti kad yra per daug teisėsaugos darbų, bet nesijauskite keistai kodėl tiek jų daug, žinoma pagrindiniai teisėsaugos darbai bus tik Policiją, bei swat. Teisėsaugos darbams bus nustatytas darbuotoju limitas, sakykime FTB direktorius galės priimti nedaugiau kaip 1-2 darbuotojus, swat kaip 2-3 o policija iki 5-6. Kadangi nenorime kad serveryje lakstytu tik teisėsaugos veidai. Todėl bus tam tikri limitai kuriuos išvardinau.


Area51|Armiją

Tai darbas kurį gali ne visi dirbti, kodėl? kadangi visi mėgstame su armijos mašinomis važinėtis tik po gatves, daužyti kitas nusikaltėliu mašinas, ir taip juos sugauti ir pasodinti į kalėjimą. Manau nea, kadangi armijos darbas bus saugoti savo area51 zona, taip pat area51 vadui, tai direktoriui, bus galima įjunkti signalinį signalą, įspėjanti apie pašalinius įsibrovėlius. Todėl manau šis darbas nebus labai nuobodus.


Renginiai, kitaip išvertus kaip mėgstame vadinti: Eventai

Renginiai bus dažnai kuriami vis naujesni, priklausys ar žaidėjai to norės,
kadangi dabar šiuo momentu serveryje yra apie 3-4 nauji eventai, kurie manau gali patikti žaidėjams, ir paversti jų žaidimą šiek tiek idomesni, linksmesni. Bus galima siūlyti ir savo galvotus eventus, priklausys ar jie įtiks kitiems žaidėjams, bei savininkams.


Namai

Apie namus galiu pasakyti kaip ir visur tiesiog bus galima nusipirkti namą, užlipus ant pickup ir nusipirkus už nurodyta kainą. Taip pat bus galima nusipirkti namą, su garažu sakykime jei žaidėjas yra gana puikus maperis, jam bus galima pagal pavyzdį susimapinti namą su vidumi, kambariais, garažu virtuve, ir taip toliau. Tokius namus vadinu, ne interjero namais, kadangi į tokius namus galima įeiti atidarant durys gyvai, o ne tiesiog užlipus ant pickup ir būtį nukeltam i interjero vidų.

Sveiki, gal kam pažįstamas gal kam ir nematytas serveris tai
San-Gyvenimas. Serveris buvo užsidaręs dėl asmeninių bėdų, komanda išsibarstė,
visi rado kitokį užsiėmimą, todėl sumastėme uždaryti projektą.
Kadangi tai vienas buvęs komandos, narys tai kitas iš ilgų mėnesiu grįžo po darbų, pagalvojome vėl sugrįžti
kadangi tikrai matėme daug žmonių, kurie nenorėjo kad šis projektas užsidarytu todėl grįžtame.

Renginiai

TANKER - renginys daug kam žinomas kaip tanku šaudynės. Ši renginį puikiai pažįsta
senieji San-Gyvenimo žaidėjai. Trumpai apie šį renginį. Renginys yra komandinis ir 1vs1 dvikovos
pobūdžio. Taigi stoja 2 skirtingu komandų nariai pasiskirstę po visą griūvėsiu teritorija. Po duoto ženklo count pradeda šaudytis kuris susprogdinamas pirmiau tas žaidėjas iškrenta iš renginio.
Šis renginys yra greitas kadangi vos iš 4-5 šūviu tankas sprogsta.


Drag - drag renginyje varžosi lenktynininkai norintys laimėti renginį, ir užsikalti skatiko.
1vs1 kaip visados, bet yra šioks toks naujesnis grafikas. Patekus į 2 etapą lenktynininkams, 4 ar tai 5
nebebūna tiesiog skirstomi vėl 1vs1 taip dažniausiai nusibosta. Todėl lenktyniaus nebe 1vs1 o tiesiog visi stoja į trasa, ir po count lenktyniauja, kiekvienas už save dėl galutinio prizo. Taip pat dalyvauti drag renginiuose bus naudinga, kadangi vis laimėjus renginį jūsų Vardas_Pavardė bus forume įrašomas į lenktynininku sąrašą kuriame bus renkami pergales taškai, ir po ilgo laiko kažkuris 1 taps San-Gyvenimo Drag-Expertu. IR bus apdovanotas piniginiu prizu žaidime.


Fast Crash - renginys tai maišytas mašinų trankymosi. Bus skirstomos komandos, kaip visada
1vs1 paskui gal ir kitaip čia jau ne mūsų nosie. Bus galima žaidėjams nusipirkti Fast-Crash Verslą, kurį nusipirkus galbūt bus galima nustatyti šio renginio taisykles kaip turi būtį skirstomos komandos, grafikas, eiga ir panašiai. Bet rengti renginio negalės. Tai bus skirta Administratoriams, Ar vip nariams. Aišku pagal verslo savininko nurodytus grafikus.

.::Kitą::.

Žiniasklaida - TAi žinių vedėjas kuris turės privačia filmavimosi studija kurioje galės filmuoti dienos naujienas, žinias ir skelbti įvairius straipsnius. Privalės nusisamdyti nuolatinį, vaizdo operatorių, garso operatorių ir panašiai, nes dėti teks į forumą ne straipsnius, o nufilmuota medžiaga kurioje šnekate įrašyta savo naujienų balsą. Ar tiesiog išplėsti viską titrais. Turės būtį žinių muzikos garsas, kaip jos prasideda ir panašiai, vaizdo operatorius privalės nustatyti vaizdo žinių efektu juostas, kas per žmogus veda žinias, puikia vaizdo kokybe ir taip toliau.


Vyriausybė - vyriausybėje bus rengiami paskirtu laiku Direktorių/Pavaduotojų Susirinkimai, algų išdavimai.
Bus diskutuojamos problemos, pasiūlymų, idėjų siūlymai ir visą kitą.


Namai su interjeru - namai tai namas kuriame gyveni, turi garažą, pajunti kitokį namo komfortą. namas yra be įėjimu viskas atidaroma [ SPACE ] migtuku, jei esate namo savininkas. Tai tik šioks toks gabalėlis kitokio pobūdžio namas kurį žaidėjai galės susimapinti už tam tikrus atsiskaitymus.Serverio puslapis
http://san-gyvenimas.us.lt/

IP: 91.211.245.100:7777
[center]
[center][center]
[/center][/center][/center]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
!!!NAUJIENA!!! San-Gyvenimas.us.lt
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SA-MP servu forumas :: SA-MP servai-
Pereiti į: