SA-MP servu forumas

SA-MP forumas
 
rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 
 

 fortCarson.lt Unikalus serveris!!!!

Go down 
AutoriusPranešimas
gedaskazPranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-08-25

RašytiTemos pavadinimas: fortCarson.lt Unikalus serveris!!!!   Št. 03 01, 2014 6:19 pm

SERVERIO STARTAS KOVO 15 DIENĄ, 19:00 LIETUVOS LAIKU!Starto metu bus galima jau normaliai žaisti, be jokių apribojimų, aišku jei rasite bugus, prašome man pranešti į skype arba bent į forumo bugų skiltį.

Šią modifikaciją ruošėme... maždaug du mėnesius, tai yra gana ilgas laiko tarpas, ypač man, kuris pirmą kartą baigia savo kurtą modifikacija nuo tuščio lapo. Modifikacija jau BEVEIK BAIGTA! Joje beliko padaryti kelias sistemas, kurios reikšmingos jūsų žaidimui! Modifikacijoje jau padaryti beveik visi darbai, visos komandos, kelios misijos bei daug laukiančių dovanų! Žaisdami pas mus jus užsitikrinate tokį žaidimą, kurio dar nesate patyrę! Mes esame tik dėl jūsų, kaip mano vienas draugas rašė(pasiskolinu jų idėja) : "Be jūsų, nebūtų MŪSŲ!"

SERVERIO IP: samp.fortcarson.lt:7777

SERVERIO TEAMSPEAK: ts.fortcarson.lt

SERVERIO STARTAS: kovo 14 diena, 19:00

KLIENTAS: 0.3zFortCarson.lt Unikalumas - mūsų tikslas!

Įvadas

Kiekvienas žaidėjas atėjęs į serverį mąsto ką jame naujo nuveikti, kokie jo būsimieji siekiai, argi ne taip? Todėl, nusprendėme sukurti šį projektą, aišku tai nėra pagrindinis aspektas kodėl jį kuriame, tačiau duodame suprasti nuo ko viskas prasidėjo. Esame maža komanda apie ~4 žmonės. Kiekvienas iš jų turime vis po vieną ar kelis užsiemimus kurie tik garsina/gerina mūsų projektą. Projekto komandą sudaro: Mister_Minato, Tomas_Quplas, Grant_Wade, Renas_Faustino. Kiekvienas yra savo srities specas, nuo idėjos šiam projektui iki dabar - jokių keblumų neiškilo. Projekto idėja gimė visai atsitiktinai galima pasakyti, nes gavau pasiūlymą kurti serverį gan neįprastame mieste pavadintu Fort-Carson. Išpradžių maniau, kad vėl bus tas pats kaip per tą patį, kad vėl kursiu ir vėl nepasiseks... tačiau gavęs labai daug idėju supratau, kad čia nebus eilinis fortCarson serveris.

Kaip viskas prasidėjo?

Viskas prasidėjo nuo paprastos temos viename forume... Susitikome visai atsitiktinai, kadangi Emilis ( Minato ) turėjo plačių užmojų, idėjų kurių pamaniau, na aš negaliu išpildyti, tačiau išėjo taip, kad sutikau kurti su Emiliu. Modifikacija pradėjome kurti nuo: 2013-12-27. Ištikro net nesitikime greitai sukurti projektą, viskas juda sava linkme, darome taip, kaip mums priimtiniau. Modifikacija išsiskyrė daug kuom nuo kitų. Norite sužinoti apie ją daugiau? Prašome žvilgtelėti į apačią!

Apie projekto modifikacija:

Projekto modifikacija kuriama nuo new.pwn t.y tuščio pawn lapo. Kiekviena kaip ir minėjau smulkmenėlė išpildoma iki maksimumo. Serverį kuriame unikaliai ir paprastai, darome taip, kaip nei vienas projektas nėra padaręs. Visa modifikacija rišta su mySQL tai užtikrins greitą duomenų krovimą bei saugojimą, bet kuriuo momentu, modifikacijoje ieškomos spragos ir taisomos iškarto, kad vėliau neturėtumėme problemų.

Modifikacijos sistemos:

VERSLŲ SISTEMA

Viena iš pagrindinių serverio sistemų. Ši sistema leis jums laisvai pirkti verslus, juos parduoti žaidėjui ar tai serveriui, galėsite atsiimti pelna nuo verslo. Tačiau esame padarę taip, kad jeigu žaidėjas yra prisijungęs jis gauna valandinį uždarbį į savo verslą. Kodėl valandinį? Kodėl prisijungusiam?Gi nebus jokio reikalo jo pirkti?! Leiskite atsakyti į šiuos klausimus! Valandinį padarėme todėl, kad kai kurie žaidėjai sukčiauja, t.y nusiperka, atsijungia ir dingsta iš serverio kokiai savaitėi ar dviem, tad pabandėme padaryti šiek tiek kitaip, taip įsigaliojo valandinis uždarbis. Verslą apsimoka pirkti, nes jo kaina siekia nuo 5.00000$ iki 2.000000$, bet jo uždarbis aukštas, siekiantis nuo 50$ iki 100$.

NAMŲ SISTEMA

Viena taip pat iš pagrindinų serverio sistemų. Ši sistema išsiskiria tuo, kad joje galėsite tobulinti savo namo interjera. Mes galima sakyti tuom ir unikalus šioje sistemoje, kad mes sumaketuosim savo interjerus t.y kurtus mūsų maketuotojo. Tačiau interjerai bus nuo blogiausio iki geriausio. Namų raktą galėsite laisvai duoti savo draugui, kuris galėtu prižiūrėti jūsų namą kol jūsų nebus, taip pat galėsite atrakinti/užrakinti, parduoti žaidėjui arba serveriui, tačiau parduodant serveriui gausite tik 50% nuo namo pirkimo sumos. Namų kainos taip pat sieks nuo 5.00000$ iki 3.500000$, nes norisi išlaikyti ekonomiką serveryje.

DEGALŲ SISTEMA

Ši sistema visai kitaip išpildyta sakyčiau. Privažiavus prie degalinės kuri bus šalia mechaniku, reikės parašyti /piltis, iššoks GUI lentelė, kurioje bus viskas apskaičiuota t.y: Maksimalus degalų kiekis, litro kaina, jūsų mašinoje esantys degalai, bei kiek jums reikės sumokėti už tai. Pasikliaunant savo asmenine patirtimi serveriuose ir su tokiomis sistemomis galiu pasakyti, kad nebus taip paprasta greitai važiuojant pro degalinę parašyti komandą ir paspausti TAIP mygtuką. Nuspaudus TAIP mygtuką, tikrins ar esate degalinėje, jei ne - nepils degalų.

DIREKTORIŲ/PAVADUOTOJŲ SISTEMA

Ši sistema visgi kitaip taip pat padaryta. Direktorius turės kelias gana naudingas sistemas. Direktorius išmesdamas darbuotoją privalės išmokėti kompensacija jam ( apie tai plačiau - apačioje! ). Priimdamas darbuotoją jam skaičiuosis mokeščiai, t.y jeigu įsidarbins į darbą kažkiek tai mokeščių atkeliaus į sodrą. ( apie tai plačiau! ) Ištikro galiu pasakyti, kad visos funkcijos ( beveik visos ) yra matytos, tačiau visai kitaip išpildytos, nori būti direktoriumi? žaisk fortCarson.lt !

ADMINISTRATORIŲ/VIP SISTEMA

Kaip ir kiekviename serveryje priimtina turėti administratorių ir vip sistemas. Taip pat ir čia! VIP yra VIP, o administratoriai yra kelių laipsnių. Pirmojo laipsnio ir iki ketvirtojo. Ketvirtasis reiškia savininko laipsnį. Kiekvienas laipsnis turi savų naujų komandų , o kitas laipsnis ( mažesnis už kitą ) turi mažiau komandų. VIP komandos taip pat nėra pačios plačiausios, bet manau tokiame serveryje, tokių VIP komandų užteks. Taip pat padaryti pirkimai už kreditus VIP, administratorių. Nusipirkus VIP iškarto jūsų pirkimas atsiras mūsų loguose ir galėsime matyti kiek jums liko iki paslaugos pabaigos bei jo užsakymo datą, taip pat yra su administratoriaus pirmuoju laipsniu. Pirkimai galioja 30 dienų.

VAIRAVIMO MOKYKLOS SISTEMA

Vairavimo mokykla.. Huh. Neišsiskiriantis dalykas iš kitų? NE. Ši vairavimo mokykla yra išsiskirianti tuom , kad turi kitokį išpildymą. Nueinate į vairavimo mokyklos pastatą, prieinate stalą, ten yra 3D tekstas, priėję turėsite paspausti N mygtuką. Paspaudus mygtuką jums išmes pilną informaciją apie teorija bei praktiką, kainas bei visą kitą. Sutikus prasidės vairavimo mokyklos teorinis egzaminas, busite perkeltas į prie kompiuterio. Siekiant užtikrinti sauguma, pastatėme kompiuterius priešais vieną kitą ir kiekvienas žaidėjas bus statomas į vis kitą poziciją t.y prie vis kitokio kompiuterio. Teorinis egzaminas susidaro iš 5 klausimų. Kodėl tiek mažai? Mažai darome todėl, kad visą tai užima žaidėjams labai didelę žaidimo dalį. Baigus teorini egzaminą ir išlaikius be klaidų - jūs po 2~3 sekundžių perkeliamas į vairavimo mokyklos mašiną atlikti praktikinę dalį. Kas trečią raudonąjį tašką jums rodys instruktoriaus patarimus bei pastabas tokiame pilkame textdrawe. Pabaigus važiuoti praktikinę dalį, instruktorius tikrins jūsų balus. Maksimalus balas yra 20. Išlaikius mažiau negu 20automatiškai prarandate pinigus bėi teorinę dalį ir turite išnaujo perlaikyti.

MAISTO/ALKIO/TROŠKULIO SISTEMA

Tai manau yra pirmoji sistema kurią sukūriau vos tik padaręs Registracija/Prisijungimą. Kodėl? Nes tai pirma sistema nuo kurios pradėjau skriptinti. Viskas prasideda tuom , kad galite nusipirkti dešrelių, gėrimų, arbūzų, mėsos. Yra du vagymo tipai t.y galėsite valgyti namuose ir lauke. Dėkime, kad esate lauke, jum ateina žinutė, kad esate išalkęs, parašote /minv ( maisto inventorius ) , pažiūrite kiek ko turite, tada apačioje yra paaiškinimai kaip elgtis su maistu. Komandos yra: /mvalgyti [ ką valgyti ( dešreles, mėsą, arbūzus ) ] , taip pat yra ir gėrimams: /mgerti [ kiekis (ml) ], visą maistą panaudojus atsistato jūsų alkio bėi troškulio rodikliai.

NUOMOS SISTEMA

Kiekviename serveryje yra nuomos sistema. Tad ir ši nesiskirs beveik niekuom, tik maža, maža dalelytė... Tai yra nuomos taškai. Kodėl "nuomos taškai" ? kas jie tokie? Nuomos taškai - tai taškai, su kuriais galėsite išsinomuoti mašiną. Tačiau jų reikia turėti apie ~10 norint išsinomuoti. Prie kiekvienos nuomos mašinos prilipdintas 3D tekstas kuris rodo, kiek mokėti ir ko turėti reikia norint mašiną išsinomuoti. Susprogdinus mašiną jūs prarandate po 5 nuomos taškus.

BANKO SISTEMA

Banko sistema neišsiskirianti iš kitų savo valdymu tačiau taip pat yra maža dalelytė pasikeitusi. Banko operacijos bei kortelės ID! Banko operacijos, wut? Po kiekvieno padėjimo pinigų, išėmimo, pervedimo kitam žaidėjui gausite lentelę su visa informacija, kurią galėsite pateikti kitam žaidėjui nusifotografavęs. Nuo kiekvieno pinigų padėjimo, nuėmimo bei pervedimo kitam žaidėjui bus nuskaičuojami mokeščiai nuo sumos.KortelesID? wuut?! Korteles ID gausite nuėję į banką ir susimokėję už kortelės gaminimą. Gausite tokį kodą: LT 123456789123 RENAS_FAUSTINO. Ne, tikrai ne, šio kodo nereikės naudoti pervedant kitam žaidėjui pinigus, čia tik bus kaip kodas jūsų sąskaitai atpažinti.

KOMPENSACIJŲ SISTEMA

Kompensacijos dar? kokį jūs čia serverį kuriat?! MES KURIAME UNIKALŲ SERVERĮ. Kompensacijos yra išmokamos darbuotojams prieš išmetant žaidėją iš darbo. Jeigu darbuotojas neprisijungęs jums reikės jo laukti , o jei ne, turiu puikų šios situacijos sprendinį. Kompensacijos bus nuo to kiek pradirbo žaidėjas darbe t.y stažas. Visų darbų stažas, pavyzdžiui dirbu Mechaniku, firmoje, ir man laikas išeiti iš darbo, nes direktorius liepė. Jeigu turiu aukštą stažą gausiu daugiau pinigų. Kuo didesnis stažo XP duo daugiau pinigų gaunu aš!

DARBO MOKEŠČIŲ SISTEMA

Mokeščiai? Taip, mokeščiai kuriuos turės sumokėti patys direktoriai iš pelno. Nemokėsi? Nesijaudink, atskaičiuosim... Kiekvienam darbui vis skirtingi mokeščiai... Žaidėjas įsidarbindamas į mokeščius įneša po nustatytą to darbo mokeščio minimalia suma. Jeigu mane pakvietė į mechanikus tai nuo manęs bus +50$! Bet čia tik mechanikuos... o čia pats svarbiausias darbas aš manau. Sužinosite apačioje apie tai. Kiti darbai turi mažesnius mokeščius. Visi mokeščiai turės būti mokami SODRAI.

MAŠINŲ UŽVEDIMO/GEDIMO SISTEMA

Taigi nusipirkus mašiną arba ją išsinomavus, neskubėkite džiaugtis , kad galėsite visus čia trankyti kur tik papuola. Turint omenyje šią sistemą jums bus čia vargo vakarienė išsimokėti pinigus mechanikams.Mechanikai šios sistemos pagrindinė grandis. Užvedimo sistema gana paprastai /uzvesti ir /uzgesinti komandos, o ko daugiau reikia? tačiau... Jeigu bus nors vienas gedimas - jums nepavyks jos užvesti, turėsite kviestis mechaniką kuris išmano šį darbą bei galį tai sutvarkyti. Po kiekvieno atsitrenkimo ar mašinos stipraus sudaužymo ant mašinos atsiras 3D tekstas su užrašais: Sudaužyta žaidėjo bei data kada tai įvyko. Mašina patiria didelį smugį nuo 200 damage. Tai yra jeigu daužėsi mašina į sieną ar kur nors dar ir jos smūgis viršijo 200 damage jūsų mašina automatiškai sugenda. Reikia kviesti mechanikus, kad tai sutvarkytu ir mašina vėl sėkmingai važiuotu kaip nauja!

Serverio darbai

MECHANIKAI

Šio serverio pagrindinis darbas. Kodėl ne policija? KODĖL?! Todėl, nes norėjosi viską apversti aukštyn kojomis, visą SA:MP pasauly, kad pagaliau ne policija, o mechanikai taip daugelį metų buvę labai neįdomūs mano atžvilgiu bei patirtimi SA:MP'e. Kai tik mašina suduš, ar kas nors jai nutiks iškarto turėsite skambinti mechanikams. Darysite relog? prašau... Darykite nuo to nepasikeis niekas, tiesiog pasidarysite eilinį kartą negerbiantys serverio žaidėjai. Mechanikų direktorius nustato sumą, kiek imti už sutaisyma. O dažniausiai remontas prasideda nuo 2.500$ iki 25.000$. Bet už ką čia taip mokėti, a?! Atsakymas paprastas: atsirenkus realiame gyvenime mašina sudūžta ir daugelis mašinos dalelių lūžta, taip pat yra pas mus. Mechanikas įsėdęs į mašiną, parašys /diagnostika ir išmes GUI langą ir parodys kas sudaužyta bei kas sveika. Nuspaudus ant raudono pataisys į žalią, dings 3D tekstas. Mechaniku idėja unikali ir žinome, kad esame pirmi Lietuvoje tai išpildę.

MEDIKAI

Medikai taip pat buvo nuobodus darbas, tiesa? BET TIK NE ČIA! Taip pat įvygdėme perversmą. Kiekvienas medikas turės ampulių. Žaidėjas mirdamas t.y skaičiuodamas laiką nuo 0:30 iki 0:00 jis mirštą ir patenką į ligoninę. Tačiau jums čia puiki galimybė užsidirbti. Taip jums medikai! Pamatę mirštantį žmogų jūs galite jam pasiūlyti ampulę, ampulės kainą - 150$. Nedaug? Nesakykite taip! Pinigai vertinami mūsų serveryje. Žaidėjas pavartojęs ampulę stebuklingai išgyja ir jam nebereikės kęsti ligoninėje skausmo ant chirurginio stalo. Unikali idėja? Taip, ačiū.

TAKSISTAI

Kiekvienas taksistas mašinoje turės taksometra. Taksometre atvaizduos pinigų sumą bei nuvažiuota kelią kilometrais. Suma turėsite sumokėti, arba jūs gausite +20 star, ir jūs galite būti pasodintas į kalėjima be jokio gaileščio, nes visados už paslaugas reikia atsiskaityti. Taksitai šiame serveryje atliks tokia pačia misija kaip ir visuose - vežios keleivius.


Tekstas parašytas by: Renas. Smile
Laukiame jūsų, www.FortCarson.LT
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
fortCarson.lt Unikalus serveris!!!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SA-MP servu forumas :: SA-MP servai-
Pereiti į: