SA-MP servu forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SA-MP servu forumas

SA-MP forumas
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 lt-g.us.lt | Lietuviskasis sa-mp gyvenimas!

Go down 
AutoriusPranešimas
Lukas_Cool




Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2013-03-11

lt-g.us.lt | Lietuviskasis sa-mp gyvenimas! Empty
RašytiTemos pavadinimas: lt-g.us.lt | Lietuviskasis sa-mp gyvenimas!   lt-g.us.lt | Lietuviskasis sa-mp gyvenimas! Icon_minitimeTr. 11 13, 2013 1:19 pm

Sveiki, taigi šianakti nelabai turejau ka veikti, tai padariau savo serverio aprašyma.


Musu serveris turi pasiekes jau virš 155 registruotu žaideju skaičiu, musu rekordas 19 žmoniu vienu metu, šeip diena budavo musu serveryje apie 10 žaideju, tačiau kuriu šį aprašyma nes serveryje išvis nebesilanko žmonės.


Tikriausiai žinote mano ankstesnius serverius, tokius kaip sfcity, sf-city, lt-life, elsfg, vsamp ir panašius, jie buvo nelabai vyke, nes aš dar tik pradedantysis, ten beveik nebuvo scripto, ir pilnai galiu pripažinti jog ten buvo eiliniaiai serveriai, su frag.lt kitaip vadinamu salg gamemodu, tiktais pakeistais textais, tačiau dabar su lt-g, išmokau daugiau, padariau keleta nauju darbu, dadejau antru baziu, senesniuose projektuose, geriausiai mokejau webinti, ir tia nereiškia jog nemoku dabar, tiesiog neberandu laiko scriptui, ar webinimui, kuo labiau artejant ziemai džiaugiuosi siltais orais.. Tai jug patis suprantat..



Apie pagrindinius adminus, tai esu aš: Lukas_Cool, esu scripteris ir weberis, ir Egis_King, mapperis, na jis nera tobulas mapperis, bet vis sutaupau beagales laiko..


Na dabar kaip ir galėčiau aprodyti ka gero nuveikiau su tuo eiliniu frag.lt gamemodu:


Pakeičiau spawna:


Idėjau taxi antra baze (garaza)

(Ikeliau 2 naujas mašinu rušis, ir jos pilnai veikia kaip ir senosios, jama mokesti, neileidžia civiliu važineti ir pns..)

Padariau Cosa Nostra antraja baze

(Čia idejau motociklu, sraigtasparni, pakeliau algas, pakeičiau ginklus ir idejau 2 naujas komandas, kuriu nebuvo gaujoms, isodinti, ir suristi.)




Na dar tokia smulkmenele kad sumapinau drag



Toliau vienas iš rimtesniu mano scripto darbeliu jog padariau nauja darba, tiksliau šeima, Sanchez.




Padaryta antra baze FTB:





Ir galiausiai paskutinis mano darbelis tai armijos antra baze, kurioje galite rasti ivairiu kariniu ir ne lektuvu, specialus takas pakilimui padarytas, galima rasti tanku ir kitos technikos..


Numatomi atnaujinimai: Kitame atnaujinime zadu pakeisti, ligonine; dylerius; VM.


TAIGI, pakeiciau dyleriu baze.. dabar ji randasi prie VM taip pat pakeiciau ligonine ir idejau nauja komanda: /atnaujinimai



Na tai daugiau ir nebelabai turiu ka papasakoti, uzeikite ir pamatysite... Wink

Vyksta atrankos forume!! www.lt-g.us.lt

Musu pagrindinis ip: s1.justhost.lt:8042

Atgaivinu serveri!, Serveris pilnai restartuotas! Forume dar neviskas pabaigta, bet jau galima registruotis ir pildyti anketas.
Atgal į viršų Go down
 
lt-g.us.lt | Lietuviskasis sa-mp gyvenimas!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» lt-g.us.lt | Lietuviskasis sa-mp gyvenimas!
» Lietuvos San Fierro gyvenimas - Tikras gyvenimas!!!!
» Lietuvos San Fierro gyvenimas - Tikras gyvenimas!!!!
» Www.San-Fiero.LT Gyvenimas [Tikras gyvenimas]
» Www.San-Fiero.LT Gyvenimas [Tikras gyvenimas]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SA-MP servu forumas :: SA-MP servai-
Pereiti į: